X

Datacard SD260

Drukarka kart SD260 należy do jednego z najpopularniejszych modeli firmy Datacard®. Urządzenie przeznaczone jest do średnich nakładów kart, personalizowanych jednostronnie w kolorze lub monochromatycznie.
SD260 wyróżnia największą prędkość druku wśród modeli termosublimacyjnych – czas zadruku jednej karty w kolorze to jedynie 18 sekund oraz ok. 5 sekund monochromatycznie! Do zalet drukarki należą także: interfejs USB i port Ethernet w standardzie, duża pamięć 128 MB oraz 30-miesięczna gwarancja bez limitów wydruku.
Technologie podawania karty „TruePick ™” oraz druku „TrueMatch ™” gwarantują doskonałe odzwierciedlenie kolorów na ekranie monitora z tymi, które znajdą się docelowo na karcie i perfekcyjne, czyste wydruki od pierwszej do ostatniej karty. Ponadto drukarkę wyposażono w wyświetlacz LCD, na którym widoczne są informacje dotyczące statusu pracy urządzenia oraz w automatyczny podajnik na 100 kart o grubości 0,76 mm.
Drukarka SD260 idealnie sprawdza się w małych i średnich przedsiębiorstwach, szkołach, szpitalach, klubach fitness, instytucjach rządowych oraz wszędzie tam, gdzie wydawane są legitymacje, identyfikatory, karty upominkowe i karty kontroli dostępu. 

Wersja PDF


Marka: Datacard
Model: SD260
Druk: jednostronny, kolorowy, monochromatyczny
Rodzaj druku: termosublimacja
Prędkość druku (kolor) [karty/h]: 200
Prędkość druku (mono) [karty/h]: 830
Rozdzielczość druku [dpi]: 300
Laminacja: brak
Grubość karty [mils]: 30, 10, 20, 40, 50
Wykonanie kart: PVC, PVC kompozytowe, Samoprzylepne
Pojemność podajnika [karty 30mil]: 100
Dostępne interfejsy: USB, Ethernet (LAN)
Złącza: USB
Wymiary [mm]: 391 x 175 x 224
Gwarancja producenta: 24 miesiące