X

Zebra 105SL Plus

Drukarka 105SLPlus firmy Zebra Technologies zapewnia wydajny zadruk etykiet, który jest przy tym ekonomiczny i niezawodny. Drukarka ma trwałą, w całości metalową konstrukcję i wytrzymały mechanizm drukujący, dzięki czemu jest w stanie pracować w najtrudniejszych środowiskach.
Model 105SLPlus bazuje na sprawdzonej platformie elektronicznej Zebry, oferując szybszy druk wysokonakładowy oraz, dzięki wyposażeniu w 16MB RAM i 8MB pamięci FLASH, możliwość zapisu większej ilości formatów, czcionek czy grafik. Zebra 105SLPlus posiada ponadto bardzo czytelny wyświetlacz LCD oraz intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs, umożliwiający szybką i bezproblemową konfiguracje urządzenia, co znacząco skraca czas potrzebny na szkolenie i wdrażanie się pracownika. Również uproszczony mechanizm ładowania taśmy znacząco redukuje przestoje w pracy.
Liczne opcje interfejsów w wyposażeniu standardowym, w tym równoległy, szeregowy, USB i Ethernet, w połączeniu z pełną zgodnością wsteczną, zapewniają szybką i prostą integrację urządzenia. Dodatkowo  opcjonalny serwer druku ZebraNet™ rozszerza możliwość komunikacji o bezprzewodową.
Zebra 105SLPlus przeznaczona jest do pracy ciągłej oraz zapewnia szybki, niezawodny i ekonomiczny druk dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do takich środowisk jak produkcja i magazynowanie.

Wersja PDF


Marka: Zebra
Model: 105SL Plus
Rodzaj druku: termotransfer
Rozdzielczość druku [dpi]: 203
Maks. prędkość druku [mm/s]: 305
Szerokość druku [mm]: 102
Maks. długość druku [mm]: 3810
Min. szerokość etykiet [mm]: 20
Szerokość etykiety [mm]: 103
Maks. średnica zewn. rolki etykiet [mm]: 203
Średnica wewn. rolki z etykietami [cale]: 3
Średnica wewn. rolki z taśmą [cale]: 1
Maks. długość taśmy barwiącej [m]: 450
Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm]: 114
Dostępne interfejsy: Ethernet (LAN), RS-232, USB, LPT
Języki programowania: ZPL, ZPL2, ZBI
Gwarancja sprzęt: 12 miesięcy
Gwarancja głowica: 6 miesięcy/50km
Wymiary [mm]: 262 x 517,5 x 394