X

Citizen CL-E321

Citizen CL-E321

Kompaktowa drukarka CL-E321 to całkowicie nowe, multiśrodowiskowe rozwiązanie marki Citizen. Zapewnia jakość wydruku o rozdzielczości 203 dpi, przy bardzo wysokiej prędkości 200 mm na sekundę. Drukarka CL-E321 jest bardzo prosta w obsłudze i przyjazna środowisku, co potwierdza certyfikat Energy Star.

Czas wymiany materiałów eksploatacyjnych został skrócony do minimum dzięki opatentowanej klapie Hi-Lift™, o bardzo dużym kącie otwarcia i sprawnym zamku ClickClose™. Wymiana głowicy nie wymaga narzędzi i można jej dokonać w czasie poniżej jednej minuty. Urządzenie wyposażone jest standardowo w złącza Ethernet, USB i port szeregowy. Połączenie tych trzech interfejsów komunikacyjnych daje pewność, że użytkownik nie napotka problemów z niezgodnością podczas instalacji.

Aby sprostać oczekiwaniom bardziej wymagających użytkowników, tę małych rozmiarów drukarkę można rozbudować na wiele sposobów, jeszcze bardziej podnosząc jej wartość użytkową. Standardowe zęby do odrywania wydruków (TearBar) można opcjonalnie wymienić na dedykowany obcinak. W przypadku potrzeby zastosowania rolek o średnicy większej, niż 5 cali, drukarka może korzystać z papieru podawanego przez zewnętrzny nawijak. Użytkowników borykających się z plątaniną kabli z pewnością zadowoli możliwość wyposażenia drukarki w integrowalny schowek na transformator zasilacza.

 

Dostępna w czarnej i białej wersji kolorystycznej drukarka oferuje szeroki wachlarz zastosowań – od logistyki, przez handel po służbę zdrowia

Marka: Citizen
Model: CL-E321
Rodzaj druku: termiczny
Rozdzielczość druku [dpi]: 203
Średnica wewn. rolki z etykietami [cale]: 1, 1.5
Maks. średnica zewn. rolki etykiet [mm]: 125
Maks. prędkość druku [mm/s]: 200
Szerokość druku [mm]: 104
Min. szerokość etykiet [mm]: 12.5
Max. szerokość etykiet [mm]: 118
Min. wysokość etykiet [mm]: 6.4
Dostępne interfejsy: USB, Ethernet (LAN), RS-232
Gwarancja producenta [mc]: 24
Wymiary [mm]: 170 x 208 x 152
Maks. długość druku [mm]: 1727
Ilość pamięci RAM: 032 MB
Ilość pamięci FLASH: 16 MB