X

Zebra Symbol DS2208

DS2208 to nowa generacja serii LS2208, będąca odpowiedzią na powszechnie pojawiające się w kasach i punktach sprzedaży potrzebę odczytu kodów z wyświetlaczy telefonów komórkowych lub ekranów LCD, jak również zwiększenia prędkości odczytu osiągniętego dzięki technologii wielokierunkowego doczytu kodów.

Urządzenie bazujące na sukcesie najlepiej sprzedającego się skanera LS2208 1D, który został wdrożony w milionach miejsc na całym świecie, stanowi płynne przejście do odczytywania kodów w technologii 2D przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Przystępna cena sprzętu nie oznacza jednak konieczności rezygnowania z wydajności czy dostępności funkcji. Pracownicy otrzymują prosty w obsłudze i niezawodny czytnik, umożliwiający szybkie skanowanie na zasadzie „wskaż i zeskanuj”, którego łatwość wdrożenia i zarządzania robi ogromne wrażenie.

DS2208 w odróżnieniu od LS2208, dzięki technologii wielokierunkowego odczytu, potrafi szybko i bezbłędnie odczytać niemal każdy istniejący na rynku kod. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość rozpoznawania znaków z ekranu urządzeń elektronicznych, znacząco poprawiając komfort klientów i poszerzając paletę możliwości marketingowo-sprzedażowych Twojego biznesu. Urządzenie świetnie radzi sobie również z kodami słabej jakości, których odczyt skanerem LS2208 byłby niewykonalny.

  • Gotowy do użycia zaraz po rozpakowaniu

  • Zgodność wsteczna z kablami do serii Zebra LS2208

  • Natychmiastowy odczyt i inteligentna technologia obrazowania PRZM

  • Szybkie, łatwe i elastyczne opcje ładowania

Marka: Zebra
Model: Symbol DS2208
Obsługiwane kody kreskowe: 1D, 2D, PdF417, Postal (pocztowe), GS1 Databar
Technologia odczytu: imager 2D (area imager, wizyjny)
Temperatura pracy: od 0°C do 50°C
Norma odporności (IP): IP42
Wymagany kontrast kodu [%]: 25
Dostępne interfejsy: USB, PS/2, RS-232, IBM46xx
Kabel komunikacyjny: USB