X

Datalogic Matrix 210

Matrix 210™ to nowy czytnik 2D od Datalogic, który oferuje dużą wydajność odczytu i zintegrowany Ethernet – wszystko to w kompaktowej obudowie. Dzięki czytnikowi obrazu WVGA (skanującemu do 60 kodów na sekundę) oraz wbudowanej lampie, Matrix 210™ umożliwia dynamiczny odczyt w każdych warunkach.
Niewielkie rozmiary i unikalna konstrukcja umożliwiają umieszczenie urządzenia w wąskich przestrzeniach, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych właściwości odczytu.
Biblioteki dekodujące działają na nowej platformie sprzętowej o wysokiej prędkości przetwarzania danych. Dzięki temu czytnik odznacza się niezawodnością odczytu oraz imponującym tempem dekodowania. Wbudowany interfejs Ethernet umożliwia skuteczne przekazywanie danych oraz zapisanych obrazów – zarówno na komputery osobiste, jak i serwery zewnętrzne.
Instalacja i konserwacja są niezwykle proste dzięki zastosowaniu interfejsu X-Press™, który wykorzystuje pięć diod oraz jeden, wielofunkcyjny klawisz szybkiego dostępu.
Green Spot – zielony punkt wyświetlany na powierzchni obiektu – dostarcza, w czasie rzeczywistym, informacje o stanie odczytu. Nie wymaga stosowania specjalistycznego  oprogramowania.

Wersja PDF


Marka: Datalogic
Model: Matrix 210
Obsługiwane kody kreskowe: 2D, 1D, DPM
Norma odporności (IP): 65
Rodzaj obudowy: Aluminium
Wymiary [mm]: 50x25x45
Liczba klatek na sekundę: 60
Rozdzielczość matrycy [px]: 752 x 480
Dostępne interfejsy: RS-232, RS-422, RS-485, USB