X

CAB A1000

Aplikator A1000 w zestawieniu z modelami drukarek A2+, A4+, A6+ stanowi niedrogie rozwiązanie półautomatycznego etykietowania, jak również daje możliwość zintegrowania z automatyczną linia produkcyjną.
Najważniejsze właściwości:
1) wysoki stopień niezawodności – możliwość regulacji strumienia powietrza, podciśnienia oraz prędkości cylindra minimalizuje ryzyko uszkodzenia etykietowanego produktu. przy etykietowaniu bardzo delikatnych produktów i opakowań siła nacisku przy aplikacji etykiety może zostać zmniejszona poniżej 1kg
2) zmienna wysokość produktów – pneumatyczny cylinder umożliwia kompensowanie różnic w wysokości, dostępny w wersjach o rożnych zakresach przesuwu.
3) etykietowanie w czasie rzeczywistym – można aplikować etykiety o wysokości od 20 do 200mm i szerokości od 25 do 176mm
4) port PLC – dostępny port wejścia i wyjścia (standard PLC) do sterowania urządzeniem i kontroli jego stanu.
5) statywy do montażu aplikatora – dostępne rożne modele statywów umożliwiają szybki montaż i elastyczność dostosowania do każdej linii produkcyjnej

Stopa typu „tamp”: Podczas druku i nakładania etykiety produkt jest nieruchomy. Uniwersalna stopa aplikatora jest pokryta folią, w której można przekłuć otwory stosownie do wymiaru etykiet.
Nadmuch etykiety: Aby uniknąć uszkodzenia produktu podczas etykietowania stosuje się metodę nadmuchową. Cykl druku i nakładania etykiety może odbywać się w ruchu liniowym lub przy zatrzymanym produkcie. Stopa nadmuchująca przesuwa się do uprzednio nastawionej pozycji na wysokości około 10mm od produktu.
Stopa typu „roll-on”: Etykieta wysuwa się do momentu dotknięcia wałka, stopa opuszcza się na produkt, a etykieta zostaje zdjęta i nałożona poprzez ruch przesuwającego się pod wałkiem produktu.

Wersja PDF